ORLANDO XTR S3 NM vys

BENNON

Nový produkt

Doručení: 1 - 3 dny

Velikosti36–48
MateriálNubuk
PodšívkaTextil + Membrána
PodeševPU / guma
Typ(B) Kotník
VlastnostiKompozitní ochranná špice + kompozitní stélka
Certifikace obuviEN 20345 - Norma stanoví bezpečnostní obuv pro profesionální použití, která je označena písmenem „S“. Základním parametrem bezpečnostní obuvi je vestavěná nárazuvzdorná špička 200J.
S3Antistatické vlastnosti, odolnost podešve vůči palivům, absorpce energie paty, penetrace a absorpce vody, odolnost proti propíchnutí
NMObuv bez obsahu kovových součástí
SRCProtiskluzová podrážka na podlaze s keramickými dlaždicemi s SLS a na ocelové podlaze s glycerolem (SRC stejné jako SRA + SRB)

Nemetalická bezpečnostní kotníková obuv v provedení S3, která je odolná vůči vodě, pohonným hmotám i kontaktnímu teplu do teploty 300 °.Dobrou stabilitu vám při pohybových aktivitách zajistíme podešev s protiskluzovými vlastnostmi SRC, pohodlí umocní odpružení v oblasti paty, které tlumí nárazy způsobené vlivem. Bezpečnostní prvky, která vaše chodidla ochrání před poškozením, jsou kompozitní tužinka chránící prsty a kevlarová planžeta zabraňující propíchnutí vašeho chodidla a dále také reflexní prvky v oblasti šněrování, které zajistí, že budete vidět po osvitu za tmy i šera.Tato obuv je vhodná do náročného pracovního prostředí.

Napsat recenzi

30 other products in the same category